Report This Ad!
Bookmark This

2009' Mercedes-Benz ML 320

€8,800
  • 2009 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania
  • 2009 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania - 2
  • 2009 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania - 3
  • 2009 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania - 4
  • 2009 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania - 5
  • 2009 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania - 6
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Mercedes ml 320 cdi 4 matic viti prodhimir fundi 2008 me opsione nga fabrika si te 2011. Kamjo automat me f1 te timoni me camera parkimi me blututh te integruar ne makin xhama te zi origjinal sedilje me memorje dhe me ngrofje kondicioner dhe per pasagjeret mbrapa serdilet dhe me ngrofje dhe mbrapa timon me ngrofje dhe me levizje dhe shum opsione tjera me pak fjal esht ekstra 4 goma te reja shum e paster si makin si jash dhe brenda ne gjendje super te mir makin private jo tregtar

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 9 July 2021