Report This Ad!
Bookmark This

2009' Mercedes-Benz ML 320

€9,500
2009 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

(((Vjen se shpejti))) nga Canada Mercedes Benz Face Lift ML320 Bluetec 4Matic diesel V6 2987cc pa takse luksi.188300 km origjinale te vertetuara me Carfax.Kambio automat Tip-Tronic.Tempomat.Fener Bi-Xenon me autolarje e kthim sipas kthesave.Baxho me hapse xhami.Sedilie lekure me memorie fryrje me ajer e ngrohese.Timon elektrik lekure dhe me ngrohie.Xhama te erret origjinal.Bagazh elektrik me hapie e mbyllie me buton.Mbules extra Bagazhi.Stopa full led.Pasqyra me palosie elektrike dhe erresim.Butona komande garazhi ne pasqyren e mesit.Radio CD Navigation+MP3+CD Changer+DVD Player+SD Card.Komand vokale ne timon.Disqe alumini R19.Sistem Alarmi.Makina esht shume e paster si brenda dhe jasht me km te garantuara.(((Vetem ne shitje jo ndrime flm))) Çmimi 9.500€ me dogane te paguar .Cel 0693036533 MERRJEP.AL.E220.E200.E250.E270.E300.E320.E350.E500.CDI.BLUETEC.4MATIC.AIRMATIC.Classic.Elegance.Avantgarde.AMG.BRABUS.SRS.PDC.ESP.Kamio.Automatike.Manuale.Tempomat.Led.Bi-Xenon.Panorama.Sensore.Fenere.Stopa.Targa.Navigation.Clima.Sedilie.Mercdes Benz.EVO.CLS.ML270.ML280.ML320.ML350.ML250.ML500.GLE350.GLA.GLC.CUPE.GL350.GLS.CLA.CL.C200.C220.C300.C350.S320.S350.S500.Maybach.Harman/Kardon.Bluetooth.WiFi.B200.A170.A200.Golf.Golf+.Passat.CC.Touareg.Touran.Tiguan.Polo.Peugeot.Citroen.Renault.Range Rover.Land Rover.Vogue.Sport.Discovery.Frelander.Evoque.Autobiography.Anglia.Gjermania.Amerika.Kanada.Itali.Svicra.USA.Canada.Nafte.Benzine.Gaz.LPG.BMW.X1.X3.X5.X6.X7.Xdrive.Distronic.Goma.Disqe.Kamera..Volvo.Audi.quattro.S Line.A1.A2.A3.A4.A5.A7.A8.Q5.Q7.Q8.Ford.Opel.Hyunday.Tucson.R320.R350.Caddy.Mitsubishi.Pajero.Fiat.Jeep.Alfa Romeo.Jaguar.Makina.Vetura.Fuoristrada.Autoveture.Auto.Toyota.Rav.Focus.VW.Volkswagen.Nissan.Mazda.Dogane.TVSH.W212.W126.W211.W203.W204.W205W210.W213.W221.W222.W163.W164.W166.X166.W123.Skoda.Blueefficiency.Clio.Punto.Megane.C1.C3.C4.C5.Corsa.Meriva.Cross.Baxha.Xhama te zi.Porche.Cayenne.Navi.TDI.Turbo.Tapiceri.M Paket.Seria.1.2.3.4.5.6.7.8.9.AMG Package.DVD.Video.Player.MP3.MP4.MPEG.SD.USB.HDD.Radio.CD.Smart.Klima.Dyer.Kia.Mini.Tip tronic.Pasqyra.Lekure.Kamosh.Rimeso.Dru.Pedana.Ganxhe.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 18 September 2021