Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz ML 320

€7,999
2009' Mercedes-Benz ML 320 photo #1
2009' Mercedes-Benz ML 320 photo #2
2009' Mercedes-Benz ML 320 photo #3
2009' Mercedes-Benz ML 320 photo #4
2009' Mercedes-Benz ML 320 photo #5
2009' Mercedes-Benz ML 320 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

â– SHITET Mercedes Benz â– Modeli ML 320 4MATIC Viti 2009 â– Motorri 320 (pa taks luksi) â– Karburanti Nafte â– Transmetuesi Automatic 7 G â– Kilometrat 280.000 (origjinale me drejt verifikimi) â–  Opsione - Makina eshte 4X4 Ne super gjendje, nuk ben ndotje fare Asnjeher e perplasur - Navigator me hartat e Europes - Xhama te zi - Letra te paguara deri ne Korrik - 2024 Vaj filtra motorri te nderruara para 2 javesh Goma ne gjendje shum te mire. Limitator shpejtesie, pasqyra me palosje, sensor nate, sensor shiu Sistem qe mban makinen ne ulje - Aux, CD, Bluetooth Makin personale - Makina eshte perfekte shitet Okazion dhe me drejt kontrolli te mekaniku juaj ! - Makina ka vetem gjamin perpara pak te plasur, (dallohet vetem nga afer).

  • 068Show phone
  • Shkoder
  • 15 December 2023
Support Ukraine