Bookmark This

2007' Mercedes-Benz ML 320

€8,500
Report This Ad!
  • 2007 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

100%....Makina eshte Versioni Me Fulll I Mundshem Per Kete Kategori ....Kambio Automatike 7 G Tronik + F1 Marshe ne Timon .....Filter Particular Euro 4 .. Sistem Navigatori Satelitar Multifunksional ... Sallon Lekure Ngjyr Zeze shume i Paster Si i Ri .... Klima Tronik Bi Zona Me Komandim edhe Ne Pjesen e Pasme te Makines .... Sedilje me Ngrohje Para dhe Mbrapa ....Xhama dhe Pasqyra Elektrike Pasqyra me Palosje .... Sistem Antifurto .... Baxha Xhami Panoramike me Hapje .... Xhama Te Zi Origjinal ne Pjesen e Mbrapme ....Fener Bi Ksenon + Levizje Sipas Terrenit ... Pjesa e Brendshme Rimeso Drruri Shum i Bukur...Bagazh me Buton Hapje Mbyllje .... Ngjyr e zeze Super e Paster Pa Asnje Gervishje .... Makina eshte E Gatshme Per Cdo dhe Kontroll nga ana juaj .... E Sapo Ardhur Nga Jasht Dhe me Dogan Te Paguar ... Cmimi 8500 €... per me teper kontaktoni ne nr e cel 0699791687.. flm

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 21 November 2020