Report This Ad!
Bookmark This

2007' Mercedes-Benz ML 320

€7,900
  • 2007 Mercedes-Benz ML 320 in Kavaje, Albania
  • 2007 Mercedes-Benz ML 320 in Kavaje, Albania - 2
  • 2007 Mercedes-Benz ML 320 in Kavaje, Albania - 3
  • 2007 Mercedes-Benz ML 320 in Kavaje, Albania - 4
  • 2007 Mercedes-Benz ML 320 in Kavaje, Albania - 5
Body: Wagon
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes Benz ML320CDI 4 Matic me amortizatore (jo jasteke ajri) Cilindrata 2993cc Pa taks luks i sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2007-260 Mije Km origjinale me liber sherbimi! Garanci per Km!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic si dhe marsha ne Timon (F1) Baxha xhami Navigator te madh bagazhier me 6CD player Aux Bluetooth Telefon Sendile me ngrohje dhe levizje elektrike Tapiceri gjysem lekure gjysem kamosh Sensore parkimi origjinal Para-Mbrapa Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen clima digitale bi zona edhe per pasegjeret mbrapa Pilot Automatik (Cruise Control)Limitator shpejtesie disqe alumini origjinal ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm etj Disqe alumini origjinal me 4 goma pothuajse te reja...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 15 July 2021