Report This Ad!
Bookmark This

2007' Mercedes-Benz ML 320

€7,500
  • 2007 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania
  • 2007 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania - 2
  • 2007 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania - 3
  • 2007 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania - 4
  • 2007 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania - 5
  • 2007 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania - 6
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Mercedez Benz ML 320 cdi 4 matic .. Makina Eshte 2987 Cc Pa Taks Lluksi.....Viti Prodhimit 2007.....Kilometra 240000 ....Makina eshte Versioni Me Fulll I Mundshem Per Kete Kategori ....Kambio Automatike 7 G Tronik + F1 Marshe ne Timon .....Filter Particular Euro 4 .. Sistem Navigatori Satelitar Multifunksional ... Sallon Lekure Ngjyr zeze shume i Paster Si i Ri .... Klima Tronik Bi Zona Me Komandim edhe Ne Pjesen e Pasme te Makines .... Sedilje me Ngrohje Para dhe Mbrapa ....Xhama dhe Pasqyra Elektrike Pasqyra me Palosje .... Sistem Antifurto .... Baxha Xhami Panoramike me Hapje .... Pedana anesore ....Kamer perkimi mbrapa ...Xhama Te Zi Origjinal ne Pjesen e Mbrapme ....Fener Bi Ksenon + Levizje Sipas Terrenit ... Pjesa e Brendshme Rimeso Drruri Shum i Bukur...Bagazh me Buton Hapje Mbyllje .... Ngjyr bezhe  Super e Paster Pa Asnje Gervishje .... Makina eshte E Gatshme Per Cdo dhe Kontroll nga ana juaj .... E Sapo Ardhur Nga Jasht Dhe me Dogan Te Paguar ... Cmimi 7500 €... per me teper kontaktoni ne nr e cel 0699791687.. flm

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 2 July 2021