Bookmark This

2007' Mercedes-Benz ML 320

€7,500
Report This Ad!
  • 2007 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Ml dizel shum e mabajtur si nga jasht dhe nga brenda makina eshte tull per me shum shifni foto makina eshte amortizator te thjeshte makina ka pasqyra model 2010 timon F1 model 2010 dhe audio 2010 me tel karikator cd xhama te zi origjinal prapa sedilie shum te pastera dhe eshte makin Private kush ka interes vertët te mari,skam kohe per kureshtaret flm

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 22 October 2020