Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz ML 300

€12,500
2010' Mercedes-Benz ML 300 photo #1
2010' Mercedes-Benz ML 300 photo #2
2010' Mercedes-Benz ML 300 photo #3
2010' Mercedes-Benz ML 300 photo #4
2010' Mercedes-Benz ML 300 photo #5
2010' Mercedes-Benz ML 300 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes Benz ML AMG Line
Motorr 3.0 Bluetec
Viti 2010
260000 km origjinale me liber sherbimesh
Sedilje elektrike me ngrohje fryrje/cfryrje
Sediljet me memorie me 3 pozicione
Navi me CD, DVD, AUX, Bloetooth
Baxha xhami
Start/Stop ndizet me buton
Timoni me levizje elektrike
Softkey close, hapet dhe mbyllet me gisht pa celes
Attention assist
Parktronic
Tow-away protection
Off road mode
DSR- Makina frenon vete ne disheze duke mbajtur te njejtin ritem
Makina eshte me amortizatore normal dhe jo me jasteke ajri
Sedilje komplet lekure si te reja
Goma te reja me disqe 21’ AMG
Sensore parkimi dhe kamera parkimi
Drita Xenon/Bi-xenon full LED
Xhamat e erret origjinale, ndersa para me license per 5 vite
Makina eshte nder versionet me full dhe look AMG fabrike
Nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi
Letra deri ne 2023
Cmimi i diskutueshem
Mundesi nderrimi, me nderrim ka cmim tjeter

  • 069Show phone
  • Shkoder
  • 6 September 2023
Support Ukraine