Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz ML 280

€6,800
2008' Mercedes-Benz ML 280 photo #1
2008' Mercedes-Benz ML 280 photo #2
2008' Mercedes-Benz ML 280 photo #3
2008' Mercedes-Benz ML 280 photo #4
2008' Mercedes-Benz ML 280 photo #5
2008' Mercedes-Benz ML 280 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedez Benz ML280
Forca mottorrike 》 2.8
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2007
Cmimi 》6.800

Pershkrimi 》Mercedes Benz ML280 CDI me 262.000 kilometra origjinale. Makina eshte e targuar me letra te paguara dhe sherbime te bera. Kambio automatike, air matic, xhama te zinj me leje, sensor parkimi, navi te madh, kliima bizona, sedilje elektrike me memorie dhe me ngrohje, timon me levizje lektrike, sensor shiu dhe drite, pilot automatik, pasqyra me palosje etj…

Support Ukraine