Bookmark This

2006' Mercedes-Benz ML 280

€7,500
Report This Ad!
  • 2006 Mercedes-Benz ML 280 in Elbasan, Albania
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet mercedes benz ml 280 cdi e vitit 2006 me 260.000 km . Xhama te zinj mbrapa origjinale nga fabrika. Pasqyra me palosje . Marsha ne timon. Dy celsa origjinal. Sensore parkimi para dhe mbrapa.Makina eshte me te gjitha serviset e bera ne kohen e duhur. E gatshme per cdo lloj prove. Letra te paguara per 1 vit .Cmimi i diskutueshem.

  • 068Show phone
  • Elbasan
  • 24 September 2020