Report This Ad!
Bookmark This

2002' Mercedes-Benz ML 270

€4,000
2002 Mercedes-Benz ML 270 in Tirane, Albania
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET ML 270 CDI, 4X4 AUTOMJETI ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER, KAMBIO AUTOMATIKE, 4 GOMA TE REJA, BATERI E RE ME 2 VJET GARANCI, KOKAT E MOLLSOS TE REJA, FEROTAT TE REJA, FILTRAT E KONDICIONERIT TE REJA ETJ.. MAKINA DISPONON: XHAMA TE ZINJE ORIGJINAL, BRENDA LOOK 2005, SEDILJE ME NGROHJE, CLIMA, SEDILJE LEKURE/MESHIN, BAXHA XHAMI, NAVIGATOR, PILOT AUTOMATIK, SENSOR DRITASH DHE SHIU, PASQYRA ELEKTRIKE PLUS PALOSJE, SENSOR PARKIMI PARA EDHE MBRAPA, DISQE ALUMINI NR 17, SHERBIMET TE KRYERA NE KOHE, VAJ FILTRA TE NDERRUARA. MAKINA ESHTE SUPER FULL NE SUPER GJENDJE. LETRAT TE PAGUARA DERI ME TETOR 2021

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 16 June 2021