Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Mercedes-Benz M-Class

€18,800Neg
2015' Mercedes-Benz M-Class photo #1
2015' Mercedes-Benz M-Class photo #2
2015' Mercedes-Benz M-Class photo #3
2015' Mercedes-Benz M-Class photo #4
2015' Mercedes-Benz M-Class photo #5
2015' Mercedes-Benz M-Class photo #6
2015' Mercedes-Benz M-Class photo #7
7 photos
Body: SUV - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Previous owners: 1
Age: 8 years
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Makina eshte me targa Shqipetare e ardhur nga Kanadaja e cila ka te gjitha serviset ne sistemin CARFAX .
Makina eshte ne gjendje shum te mir, e cila ka vetem 2 muaj ne Shqiperi dhe e gatshme per çdo prov nga ana juaj.
Çmimi: 18800 I DISKUTUESHEM
TEL: 067 31 31 986 PER ME SHUM INFORMACION

  • 069Show phone
  • Gledi
  • Lezhe
  • 21 August 2023
Support Ukraine