2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #1
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #2
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #3
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #4
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #5
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #6
6 photos

2014' Mercedes-Benz GLK 250

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€14,200
Published 1 May 2024ID: v957Nw

Information from the owner

Age: 10 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2014' Mercedes-Benz GLK 250

-Mercedes Benz GLK
-2014
-187.000km
-Motorr 2.5 Nafte
-Interiori lekure
-Look AMG
-Ngjyra e makines gri
-Sensor mjegulle
-Sensor shiu
-Sensor parkimi para mbrapa
-Limitator shpejtesie
-Kamer parkimi mbrapa
-Blind spot assist (trekendesha ne pasqyre)
-Active park assist (vetparkim)
-Sindilie elektrike me memorie
-Sindilie me ngrohje
-Keyless go (hapet dhe mbyllet me gisht)
-Start/stop (ndezje me gisht)
-4 Matic
-Bluetec
-Timon lekure me butona +/-
-Tavan panoramik
-Kambio 7G
-Pasqyra me palosje
-Timon me ngrohje
-Dridhje timoni kur nderron korsine
-Fener bixseno inteligjent
-Lares feneri

Support Ukraine