Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Mercedes-Benz GLK 250

€15,900
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #1
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #2
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #3
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #4
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #5
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

MerrJep
📂Marka: Mercedes-Benz
📂Modeli: GLK 250
📁BlueTec
📁4Matic
📁AMG Line
📂Viti: 29.12.2014
📂KM: 195.000 ( ORGJINALE )
📂Motorri: (2187cc)
📂L.djegse: Naft ( diesel ) (ekonomike)
📂Trasmisioni: Automatik
📁Opsionet:
📁Tavan Xhami / PANORAMIK
📁Sallon lekure super i paster
📁Komanda ne timon
📁2 celsa
📁Pilot Automatik
📁Sensor shiu
📁Sensor gomash
📁Klima bizonale
📁Kamera parkimi 360 grad
📁Start/stop
📁Keyless go
📁Kamera Parkimi
📁Sensore parkimi
📁Sendilje me ngrohje
📁Sendilje me memorje
📁Timon elektrik/memorje/ngrohje
📁Marsha ne timon ( +/- )
📁Xhama te zi
📁Interior light
📁Klima dixhitale
📁Active park assist
📁Automatic lane recognition
📁Bagazhi me hapje & mbyllje me buton
📁Navi, Bluetooth, Aux, Usb, Bagazhier, Sd, Dvd
📁Goma 95%
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📁SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE
📂SHITET ME DOGANE. MAKINA ESHTE RRUGES PER NE SHQIPERI.
🆘Do jete e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📂CMIMI :15.900 € ( I DISKUTUESHEM )

  • 069Show phone
  • Fier
  • 15 December 2023
Support Ukraine