2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #1
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #2
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #3
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #4
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #5
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #6
6 photos

2014' Mercedes-Benz GLK 250

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,800
Published 25 August 2023ID: cyvSVp
Expired
10 months, 2 weeks ago

Information from the owner

Age: 9 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2014' Mercedes-Benz GLK 250

Shes Glk 250 Bluetec, viti 11/2013 ,206 000 km me drejt kontrolli te Mercedesi)
Makina është shum e paster dhe servise të sapobëra(vajra+filtra motori dhe kamjo,bateri e re,amortizatoret e pare origjinal te rinj, goma të reja) nuk ka nevoj për asnjë gjë.
Vetem shitet

Support Ukraine