2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #1
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #2
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #3
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #4
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #5
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #6
6 photos

2014' Mercedes-Benz GLK 250

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€14,300
Published 20 May 2024ID: SCmjE1

Information from the owner

Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2014' Mercedes-Benz GLK 250

Mercedes-Benz GLK 250 Bluetec
Viti prodhmit:2014
4 MATIC
-205.000 kilometra (Me garanci)
-250 nafte (2189)
-200hp
-Ngjyre blu e erret
-Full panorama
-Sensore parkimi para mbrapa
-Sendilje me ngrohje
-Sensor shiu
-Sensor presioni gomash
-Marshe F1 ne timon
-Klima dixhitale
-Interior light
-Pasqyra me palosje
-Xhama te zinj
-Cruise contrrol
-Bagazhi me hapje dhe mbyllje me buton
-Navi, Bluetooth, Aux, Usb, Sd, Dvd
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE ME DOGANE TE PAGUAR.GATI PER TARGA
Cmimi:i disktueshem

Support Ukraine