Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Mercedes-Benz GLK 250

€16,700
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #1
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #2
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #3
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #4
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #5
2014' Mercedes-Benz GLK 250 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

2014 Mercedes-Benz GLK 250 Bluetec 🔥AMG PACKAGE🔥
- 130k ✅
- Ngjyra e bardhe metallic DIAMOND WHITE
- Motorri 250 nafte
- Kambio automatike
- Tavan xhami panoramime
- Fenere dhe stopa LED
- AMG Pakete qe perfshin: Parakolp, prapakolp, bordura anesore dhe disqe AMG
- Interior lekure bezhe
- Marshe ne timon
- Start Stop engine
- Keyless Go (hapje, mbyllje, ndezje pa celes)
- Kamera te pasme parkimi
- Sedile me ngrohje dhe me memorje
- Pilot automatik
- Drita te gjata automatike
- Fenere me larje
- Xhama te zinj origjinal
- Navigator i madh me bluetooth cd dvd mp3 aux
- Goma te reja
Ne gjendje perfekte e gatshme per cdo prove

CMIMI: 16,700€

  • 069Show phone
  • Durres
  • 7 January 2024
Support Ukraine