Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz GLK 250

€12,999
2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #1
2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #2
2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #3
2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #4
2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #5
2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Mercedes Benz GLK250 CDI Diesel 4MATIC BLUEEFFICIENCY, Viti Prodhimit Fundi 2011 me 282.000 KM , xhama te zinj origjinal , navigator , sedilje elektrike + ngrohje , stopat + timoni modeli ri 2020 , marsha ne timon , gomat e reja , sensor parkimi , klima, letrat te paguara deri 09.03.2024 , siguracioin deri 09.03.2024 , kualidimi deri 11.03.2025 , sherbimet e bera ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi-12.999 Euro I Diskutueshem ose mundesi nderrimi (ME NDERRIM KA CMIM TJ)

  • 069Show phone
  • Fier
  • 18 October 2023
Support Ukraine