Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz GLK 250

€11,499
2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #1
2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #2
2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #3
2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #4
2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #5
2011' Mercedes-Benz GLK 250 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mirdita , shitet nje Mercedes benc , GLK model i sa po ardhur nga zvicra ,makina eshte ne gjendje mjaft te mire motorrike dhe xhenerike , Makina eshte e pa aksidentuar dhe gjithashtu pa ndryshk ! E gacme per cdo prove dhe mundet ta kontrrolloni ne cdo servis qe deshironi ,Makina eshte e cdoganuar e gacme per targa .
Lexo disa nga opsionet me posht
MOTORR 250 BLUEFFICENT ME 204 hp
EURO 5 DPF
KAMBIO /AUTOMATIK 7G
MARSHA NE TIMON F1
KOMPJUTET BORDI
KOMANDA NE TIMON
PILOT AUTOMATIK
SENSOR PARKIKI PARA/MBRAPA
KLIMA BI ZONE ME EKRAN
XHAMA TE ZI ORIGJINAL
MBYLLJE PASQYRASH E PLOTE
NGROHJE PASQYRASH
TAPICERI LEKURE MILANO E PLOTE
XHAMAT ME BUTONA
4MATIK MODEL AKTIVE GJITHE KOHES
DISQE 17 ME GOMA TE MIRA
SENDILJE ME PALOSJE MBRAPA
FENER BI XENON INTELIGENT LING
ANTINEBIO LED INTELIGJENTE
NGROHESE SENDILJESH PARA
RIDODO KOMAND AKTIVE E KOMANDUAR
AUDIO CD USB AUX TEL BLUTUTH
ABS ESP SRS ELENT SIGURIE
NGJYRE E ZEZE METALIZATO
GOME REZERVE
PA PIRE DUHAN 🚭
Ju faleminderit

Support Ukraine