Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Mercedes-Benz GLK 220

€14,900
2013' Mercedes-Benz GLK 220 photo #1
2013' Mercedes-Benz GLK 220 photo #2
2013' Mercedes-Benz GLK 220 photo #3
2013' Mercedes-Benz GLK 220 photo #4
2013' Mercedes-Benz GLK 220 photo #5
2013' Mercedes-Benz GLK 220 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET↩️
GLK 220 4 MATIC
ℹ️VITI 2013
ℹ️Forca motorike :2.2
ℹ️Kambio:Automatike
ℹ️Doganë te paguar
ℹ️ 145.000 KM ( ORGJINALE 100 % ME GARANCI )
ℹ️ 📂Opsione Shtese: ⁣
▪️Ekran i Madh⁣
▪️Navigator⁣
▪️Ndezje me Buton Start-Stop⁣
▪️Sensor Parkimi⁣ para mbrapa
▪️Kamera parkimi
▪️Kompjuter Bordi⁣
▪️Komanda ne Timon⁣
▪️Cruise Control⁣
▪️Ambient Light ⁣
▪️Radio CD + Aux + Bluetooth⁣
▪️Pasqyrat Elektrike + Palosje LED⁣
▪️Klima me 2 Zona⁣
▪️Xhama te Zi⁣
▪️Drita inteligjente me LED dhe Stopa LED
ℹ️ MAKINA ESHTE ME DOGANË TE PAGUAR DHE TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi:14.900€ i diskutushem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 16 January 2024
Support Ukraine