Bookmark This

2012' Mercedes-Benz GLK 220

€13,150
Report This Ad!
  • 2012 Mercedes-Benz GLK 220 in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Shitet mercedes Benz Glk 220 vIti 2012 me te gjidha sherbimet te bera tek servis Kadiu . Glk 220 4matic ne super gjendje ,motorr blueefficency konsum mesatar6-7 litra, viti i pordhimit 2012 me 170000 km shum e paster si brenda dhe jasht ,e mbajtur ,ne gjendje te perkryer motorike dhe gjenerike ,disje alumini shum te paster, 4x4,klima, sedile elektrike, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+tel+aux,Bluetooth , 4 xhama automatik elektrik, dy celesa, pilot automatik, goma te reja ,Clima Tronic, Kambio Automatike 7G Tronic,Sensor Parkimi Para dhe Mbrapa, Sensor Drite dhe Shiu, fikje ndezje ne semafor pra eshte ekologjike.” Ardhur nga Zvicra dhe eshte ne gjendje .Cmimi eshte pak i diskutueshem.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 5 October 2020