Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz GLK 220

€12,500
2012' Mercedes-Benz GLK 220 photo #1
2012' Mercedes-Benz GLK 220 photo #2
2012' Mercedes-Benz GLK 220 photo #3
2012' Mercedes-Benz GLK 220 photo #4
2012' Mercedes-Benz GLK 220 photo #5
2012' Mercedes-Benz GLK 220 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET↩️
GLK 220 4 MATIC
ℹ️VITI 2012
ℹ️Forca motorike :2.2
ℹ️Doganë te Paguar
ℹ️ 190.000 KM ( ORGJINALE 100 % ME GARANCI )
ℹ️ 📂Opsione Shtese: ⁣
▪️Ekran i Madh⁣
▪️Navigator⁣
▪️Ndezje me Buton Start-Stop⁣
▪️Sensor Parkimi⁣ para mbrapa
▪️Kamera parkimi
▪️Kompjuter Bordi⁣
▪️Komanda ne Timon⁣
▪️Cruise Control⁣
▪️Ambient Light ⁣
▪️Radio CD + Aux + Bluetooth⁣
▪️Pasqyrat Elektrike + Palosje LED⁣
▪️Klima me 2 Zona⁣
▪️Xhama te Zi⁣
▪️Drita inteligjente me LED dhe Stopa LED
ℹ️ MAKINA ESHTE ME DOGANË TE PAGUAR DHE TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA & E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi:i diskutushem

✅ @ermeliauto ( Instagram )
ERMELI AUTO ( Facebook )
www.ermeliauto.com

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 27 December 2023
Support Ukraine