Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz GLK 220

€11,800
6 photos
Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes Glk220
Forca mottorrike 》 2.2
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2010
Cmimi 》11.800 €

Pershkrimi 》Mercedes Benz Glk220 Bluefficency 4 Matic viti 2010 sapo ardhur nga Gjermania, me dogane te paguara, aktualisht ka 217.000km. . Prodhim gjerman, motorr shume ekonomik. Makina eshte ne gjendje shume mire. Fenere kseno bixeno, 4 goma dhe disqe te reja origjinale, sedilje elektrike me ngrohje, xhama te zinj, sensore parkimi, timon me komanda, klima, etj...

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 15 February 2023
Support Ukraine