Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz GLK 220

€10,500
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #1
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #2
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #3
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #4
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #5
2009' Mercedes-Benz GLK 220 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Glk 2009 - 220 4 Matic
Ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike
E sapo ardhur, prodhim EUROPE
Me dogane te paguar!
Nuk behet me ndrrim!
Cmimi pak i diskutueshem vetem pasi te shihet nga afer!
Makina ndodhet ne autostraden Durres - Tiranë perball Hidrosanitare “Sinani” Sukth

  • 069Show phone
  • Durres
  • 6 September 2023
Support Ukraine