2017' Mercedes-Benz GLE 350 photo #1
2017' Mercedes-Benz GLE 350 photo #2
2017' Mercedes-Benz GLE 350 photo #3
2017' Mercedes-Benz GLE 350 photo #4
2017' Mercedes-Benz GLE 350 photo #5
2017' Mercedes-Benz GLE 350 photo #6
6 photos

2017' Mercedes-Benz GLE 350

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€40,000
Published 15 May 2024ID: 7F9KNF

Information from the owner

Age: 7 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2017' Mercedes-Benz GLE 350

SHITET↩️
ℹ️Mercedes Benz GLE 350d 4 Matic
ℹ️Viti 2017
ℹ️Nafte 350 Bluetec
ℹ️Kilometra:157.000 (Origjinale 100% me Garanci)
ℹ️Letrat e Paguara
Lista e Opsioneve
▪️Full Panorama
▪️Distronic
▪️KeyLess Go
▪️Start Stop Engine
▪️Eco Mode
▪️Trafic Sign Assist
▪️Assistance Graphic
▪️Collodon Prevent. Assist
▪️Attention Assist
▪️Blind Spot Assist
▪️Klima Individuale 4 Zona
▪️Sendile Me Ngrohje Para/Pas
▪️Timon Elektrik me Ngrohje
▪️Sallon Luxury
▪️Memory Sendile
▪️DVD x2 Individuale
▪️Navigator
▪️USB AUX Bluetooth SD
▪️Ambient Light 3 Color
▪️Drita Automatike
▪️Intelligent Light
▪️Sensor Shiu
▪️Sensor Parkimi
▪️Kamer Parkimi 360°
▪️Disqe AMG Origjinal
▪️Xhama te Zi
ℹ️ MAKINA ESHTE E SAPOARDHUR ME LETRA TE PAGUAR DHE ÇDO SHERBIM TE KRYER DHE ME 4 GOMA TE REJA TE SAPOVENDOSURA CONTINENTAL& E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR
Çmimi:€ i diskutushem

✅ @ermeli_auto ( Instagram )
ERMELI AUTO ( Facebook )
www.ermeliauto.com

Support Ukraine