Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Mercedes-Benz Gle 350

€34,500
6 photos
Body: Hatchback
Age: 7 years
Mileage: 10000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet : BENZ GLE 350 AMG
Viti prodhimit : 2016
Forca Motorike : 3.0 pa taksa lluksi
Karburanti : Diezel
Kambio : Automat 9 G - Tronic
Kilometra : 147277
Kamera : Para Mbrapa + 360 *
Sensor : shiu
Klima : Bizone
Serdilje : ngroje ftoje
Serdilje : fryrje - Shfryrje
Sallon : Mershin
Start & Stop
Baxha : xhami
Dritat : Intelligence-Led Dynamic Dhe Led Startik
Full : Panorama
Ambient : Light 3 ngjyra
Timon : Amg
Carbon : filber package
Autopilot : Distronic plus
Lane Keeping assist : Te fut ne vijat e bardha
Blind Spot Assist
Parking Assist Vetparkim
Dyer Me thithje
Fenere : me larje
Xhamat : zinj
Designo Edition 4 - Matic
Navi : madh Harman / kardon Bluetooth CD USB AUX
Bagazh : Me buton Mbyllje
Goma : 100 % 295 / 35 / 21
Disqe : 21 AMG
Me taksa te paguara per nje vit der ne 2023 full kasko
Me sherbime te bera vaj motori filtra vaj kambio.
Makina esht ok si brenda dhe jasht
Me te dreht kontrolli
Çmimi 39500 €

  • 069Show phone
  • Fier
  • 17 February 2023
Support Ukraine