Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2018' Mercedes-Benz GLE 250

€35,000
2018' Mercedes-Benz GLE 250 photo #1
2018' Mercedes-Benz GLE 250 photo #2
2018' Mercedes-Benz GLE 250 photo #3
2018' Mercedes-Benz GLE 250 photo #4
2018' Mercedes-Benz GLE 250 photo #5
2018' Mercedes-Benz GLE 250 photo #6
6 photos
Age: 5 years
Mileage: 80000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Makina eshte ne gjendje perfekte, nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi.
Makina disponon:
Sistem vete parkimi
Kamer te pasme parkimi
Distronic e cila ndihmon ne vetefrenimin e makines ne rast rreziku, njohje tabelash rrugore etj
Feneret full led inteligjent
APPLE CARPLAY dhe ANDROID AUTO
Amortizatore me ajer me modalitete te ndryshme
Tambure dhe ferrota te reja , tamburet me ftohje.
Makina ka look origjinal AMG SHADOWLINE.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 8 November 2023
Support Ukraine