Bookmark This

2016' Mercedes-Benz Glc 220

€20,900
Report This Ad!
  • 2016 Mercedes-Benz Glc 220 in Elbasan, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Makina eshte e 12/2016 dhe eshte futur ne Shqiperi ne Shkurt te 2020. Eshte mbajtur gjithmone ne garazhd dhe me cdo sherbim te kryer tek Mercedesi. Makina eshte FULL FULL OPTIONS si panoramike me hapje nga jashte, kamer mbrapa,sensor parkimi para mbrapa,kamie 9G, distronik, fikje ne semafor,Navigator, xhama te zinj mbrapa origjinal,Vetparkim automatik, pilot automatik, bagazhi me buton, sedilet gjys lekure gjys kamosh me ngrohje, goma Michelin 90%, disqe AMG, AMG Line, sport,sport plus, eco, comfort, individual, pasqyrat hapje mbyllje automatike, inteligent light system, ndizen dhe fiken vet dritat e gjata. Makina eshte ne super gjendje. Cmimi 29.900€ i diskutushem.Shitet ose nderrohet me makine me vlere me te vogel.

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 30 September 2020