Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz E 55 AMG

€14,800
2011' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #1
2011' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #2
2011' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #3
2011' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #4
2011' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #5
2011' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

~Shitet Mercedes Benz E class 550 (w212)
~Benzin+ gas (impianti i vendosur te servis Elton& Redi ne Fush kruj me garanci per 2 vite me vlere 1200€
~Kilometrat 225.000
~Viti 2011
~ 382 🐎 hp
~ Automatik 7g tronic
~ 4 matic
~ Timon me marsha F1 ne timon
~ Airmatic ( jasteku ngrihet sipas deshires) comfort,sport
~Komanda ne timon
~Kamer parkimi
~Senor dritash dhe shiu
~Timoni me levizje dhe memorje
~Sedilje me ngrohje dhe ftohje + masazh
~Klima dixhitale bizonale
~Navi,bluetooth,aux,mp3,dvd,memory card
~ Baxha xhami e erresuar
~Sistem muzike Harman Cardon
~ Blind spot
~ Start/Stop
~ Lane assist
~ Kroskot i koduar i vitit 2014 me vler 500€
~Letrat + siguracion deri ne korrik 2024 dhe leje per xhamat e zinj per 5 vjet
~Makina esht e gatshme per cdo prov ka vetem 2 muaj ne Shqiperi (as 1000kilometra nuk jan ber)
~Per cdo info kontakoni ne telefon ose whatsapp
~Cmimi 14.800€
~Me nderrim ka cmim tjeter
~Makina nodhet ne Tirane

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 3 February 2024
Support Ukraine