Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 55 AMG

€11,900
2010' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #1
2010' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #2
2010' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #3
2010' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #4
2010' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #5
2010' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 14 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

🔥Mercedes Benz E-Class 550 11.900€ 🔥
-AMG Styling Package.
- V8 (382hp) Benzin (behet 100% me gaz )
- 203.000 KM ( me garanci )
- 4MATIC (4X4)
- Automatik 7G tronic
- Marshe F1 ne timon
- Tavan xhami Panorama
- Viti 2010
- Airmatic (Suspensioni ulet dhe ngrihet sipas deshires ose terrenit) Comfort, Sport
- KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep
-Start-Stop (ndezje-fikje pa perdorur celsin)
- Hapje dhe mbyllje e bagazhit me buton
- Interiori Business Design ngjyr e zez
- Interior light
- Timon AMG
- Komanda ne timon
- Sensore parkimi para mbrapa
- Kamera parkimi
- Sensore dritash / Shiu
- Klima dixhitale
- Sistem audio Harman Kardon
- Navi, Bluetooth , AUX, MP3, DVD, Memory Card
- Easy entry
- Timoni me levizje + Memorie + Ngrohje
- Sendilet me ngrohje para - mbrapa
- Sendilet Dinamike ( fryrje+ cfryrje + masazh )
- Perde origjinale me hapje-mbyllje elektrike
- Marmita me zhurm
- Fenere BiXeon Led
- Xhamat te zinj
- Me dogane te paguar , gati per targa
-Cmimi 11900€ ‼️I DISKUTUESHEM
MUNDESI NDERRIMI

  • 069Show phone
  • Fier
  • 30 January 2024
Support Ukraine