Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 55 AMG

€13,500
2010' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #1
2010' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #2
2010' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #3
2010' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #4
2010' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #5
2010' Mercedes-Benz E 55 AMG photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes Benz E-Class 550
-AMG Styling Package
- V8 (382hp) Benzin (behet 100% me gaz )
- 165.000 KM ( origjnale me te drejt kontrolli )
- 4MATIC
- Marshe F1 ne timon
- Tavan xhami Panorama
- Viti 2010
-Start-Stop- Keyless
- Interior light
- Sensore parkimi para mbrapa
- Kamera parkimi
- Sistem audio Harman Kardon
- Sendilet me ngrohje-ftohje
- Sendilet Dinamike ( fryrje+ cfryrje + masazh)
-Auto Hold
- Marmita me zhurm
- Fenere Bixenon
- Xhamat te zinj
- Disqe 20" + 4 Goma te reja 100%
- Me dogane te paguar, gati per targa
Makina eshte ne super gjendje, me te gjitha sherbimet e bera dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.
( Tel & WhatsApp)⁣

Durres

  • 069Show phone
  • Durres
  • 13 September 2023
Support Ukraine