Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz E 500

€13,999
2011' Mercedes-Benz E 500 photo #1
2011' Mercedes-Benz E 500 photo #2
2011' Mercedes-Benz E 500 photo #3
2011' Mercedes-Benz E 500 photo #4
2011' Mercedes-Benz E 500 photo #5
2011' Mercedes-Benz E 500 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

E 500 BENZIN+GAZ 2011 FULL OPSION
CMIMI: 13.999€ 🔥OKAZION🔥

AMG LOOK FABRIKE
VITI 2011
MOTOR 5.0 BENZIN+GAZ
100%, ME GAZ
230.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
DISTRONIC
BLIND SPOTE
START/STOP
4x4 4matic
SEDILJE ME MEMORIE
SEDILJE ME NGROHJE
SEDILET KTHEHEN NGA KTHEN TIMONIN
KROSKOT ME QEPJE TE KUQE
PANORAMA FULL XHAM
KAMERA PARKIMI
SENSOR PARKIMI
KEYLESS GO
TREKENDESHA NE PASQYRE
NDEZJE ME GISHT
DISCOFRENA ME AJROSJE
DVD VIDEO
XHAMA TE ZINJ
NGJYR E GRI
SUPER E PASTER 100%
FENNERET BIXENON& FULL LED
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
PERDE ORIGJINALE
HAPJE MBYLLJE ME GISHT
KAMBIO AUTOMATIKE
BAGAZHI HAPET+MBYLLET ME BUTON
AUTO HOLD
SALLON LEKURE PANA ME QEPJE TE KUQE
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
XHAMAT ELEKTRIK
PASQYRA ELEKTRIKE
GOMA AKULL TE REJA
DISQE ALUMINI ORIGJINALE
AIRBAG
SRS
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH
SD CARD
AUX
NAVIGATOR
KONDICIONER
KLIMA BIZONALE
KOMPJUTER BORDI
SENSOR SHIU DHE DRITASH
MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE

  • 068Show phone
  • Fier
  • 17 November 2023
Support Ukraine