Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz E 500

€9,000
2008' Mercedes-Benz E 500 photo #1
2008' Mercedes-Benz E 500 photo #2
2008' Mercedes-Benz E 500 photo #3
2008' Mercedes-Benz E 500 photo #4
2008' Mercedes-Benz E 500 photo #5
2008' Mercedes-Benz E 500 photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 250000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET OSE NDERROHET
MERCEDES BENZ E CLASS
MOTORR 550
KAMBIO AUTOMATIKE 7G
JO 4 MATIC ME TE MBRASMET
KARBURANTI BENZIN-GAZ
VITI 2008
SEDILJE  ELEKTRIKE ME MEMORJE
SEDILJETE E PARA ME NGROHJE/FTOHJE
SEDILJE ME FRYRJE
PERDET TEK DYERT ORIGJINALE TE W211
PERDJA E XHAMIT MBRAPA ELEKTRIKE
XHAMA TE ZINJE PARA DHE MBRAPA
START/STOP TEK LEVA MARSHIT
KEYLESS GO (HAPET DHE MBYLLET ME CELS NE XHEP)
HAPJE MBYLLJE QENDRORE TE DYERVE
RADIO AUX BLUETOOTH CD DVD BAGAZHIER
SENSOR PARKIMI
BAXHA XHAMI
DISQE ORIGJINAL TE EVO R18
MARMITA ME ZHURME ME VLERE 2000€
GOMA TE KATERTA TE REJA 95%
VAJ FILTRA TE SAPO NDERUARA ME LIBER SHERBIMESH
VAJ KAMBIO I NDERUARR PARA 1 MIJ KM
IMPJANTI GAZIT I SAPO MONTUAR BRC
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE
MAKINA SKA NEVOJ PER ASGJE
ME NDERRM KA CMIM TJETER

  • 069Show phone
  • Fier
  • 31 March 2024
Support Ukraine