Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2017' Mercedes-Benz E 350

€32,000
2017' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2017' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2017' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2017' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2017' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2017' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos
Age: 6 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Marka: Mercedes E class 350 d
Km: 200.000
Opsionet: - KeyLess Go
- Active Blind Spot Detection
- Pedestrian Warning
- Lane Departure Warning
- Frontal Collision Warning
- Distronic plus
- Kompjuter bordi multifunksional
- Ambient Light original tek kroskoti, tek dyert, tek kembet
dhe tek sendilet
- Pasqyra me palosje elektrike, Pasayra me memorje
- Klima dixhitale kater zonale
- Sistem Multimedia me ekran te madh, Navigation, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, DVD, Video, Bluetooth
- Sendile me Ngrohje
- Sendile me levizje elektrike., me memorje , me
fryrje-shfryrje
- Timon me levizje elektrike, me memorje,
- Ganxh per terheqje
- Self drive
- Panormala
- Kamera 360*
- Xhama te zi me leje
Eshte full opsion ne llojin e vete.
Makina ka vetem 2 perdorus nje Gjerman dhe une ne shqiperi.
Vaj+Filtra te sapo bera.
Kolaudim+siguracion i sapo bere.
Goma mishelin 5S 2023 te 4 te reja.
Nuk pranojm nderime.
Cmimi i diskutushem.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 30 October 2023
Support Ukraine