Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Mercedes-Benz E 350

€17,000
2016' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2016' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2016' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2016' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2016' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2016' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos
Age: 7 years
Mileage: 55000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

V6-306HP(kuaj fuqi)
Kilometra-57.000origjinale me te drejte kontrolli
Me dogan te paguar,gati per targa.
I pershtatet impjanti gazit
-SENSOR PARKIMI (para,mbrapa)
-TAPICERI E ZEZE LEKURE ORIGJINALE
-LED LIGHT INTERIOR
-SEDILJE ELEKRIKE ME MEMORIE
-SEDILJE NGROFJE+FTOFJE
-SEDILJE FRYRJE/CFRYRJE
-SEDILJE ME MASAZH
-LUMBAR SUPPORT (KUR KTHEHET TIMONI LEVIZ DHE SEDILJA)
-BLIND SPOT ASSIST
-ACTIVE PARK ASSIST
-LANE CHANGE WARNING
-LANE KEEP ASSIST
-ASSIST GRAPHIC
-AUTOHOLD
-START AND STOP
-KEYLESS GO
-CRUISE CONTROL
-AUTOMATIC LANE RECOGNITION
-F1 ne timon
-TRAFFIC SIGN ASSIST
-FULL PANORAMA
-TAVAN I ZI
-PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE ANTIVERBUESE
-SENSOR DRITASH
-SENSOS SHIU
-ECO AutoStart-Stop(fiket ne semafor)
-CD/DVD/AUX/NAVI/BLUETOOTH/TEL
-BOKSET HARMAN KARDON
-PERDE ME BUTON (xhami fundor)
-MBYLLJE BAGAZHI ME BUTON+SENSOR ME KEMBE
-STEMA E MASKERINES ME LED(origjinale nga fabrika)
-FENER INTELIGJENT FULL LED
-DISQE 18’ AMG
-DIFUZORI TEK PRAPAKOLPI ME POROSI
-TIRE PRESSURE CONTROL
-SIRIUS SATELLITE RADIO COMPLETE SYSTEM
-PREMIUM SOUND SYSTEM
-HEATED SCREEN WASH SYSTEM
Etj…

  • 069Show phone
  • Durres
  • 22 December 2023
Support Ukraine