Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Mercedes-Benz E 350

€17,800
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2015' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 8 years
Mileage: 95000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes E350
Forca mottorrike 》 3.5
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2014
Cmimi 》17.800 €

Pershkrimi 》Mercedes Benz E350 Black Edition i targuar dhe me letra te paguara, makina eshte prodhim europian, ka 98.000 kilometra origjinale, ne gjendje perfekte mekanike, shume e shpejt dhe e paster estetikisht. Panoramike, sedilje elektrike me ngrohje, sensore parkimi, navi i madh, accident warning, xeno, etj...

Support Ukraine