Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz E 350

€11,000
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Shitet mercedes E350 benzine, viti 2012 ne gjendje te perkryer mekanike edhe vizuale. Eshte full opsion !
-Sendilje me masazh e komanda ne dyer
-baxho xhami
-start dhe stop
-camera
-sensor parkingu
-blind spot
-perde elektrike
-xhama te zinj me leje
-4 gomat te reja
Ska nevoje per asgje. Me dogane te paguar gati per targa. Cmimi 11000 Euro !

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 21 March 2024
Support Ukraine