Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz E 350

€11,900
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Mercedes-Benz Amg line
- Modeli: E class 350 Bluetec
- Fuqia motorrike: 350(pa taks lluksi)
- Lloji i kambios: Automatik
- Karburanti: Nafte
- Viti prodhimit: 2011
- Kilometrat: 192.000
- Çmimi: 11.900€ i disk
- Vendodhja: Fier
- Përshkrimi: E class 350 Bluetec Amg line 2011.
❗️Makina esht me diferencial mbrapa( jo 4 Matic)
•Keyless Go.
•Start/Stop.
•Sensor parkimi (para/mbrapa).
•Panorama.
•Kamer mbrapa.
•Bagazh me buton.
•Marsha ne timon.
•Timon elektrik.
•Pilot automatik.
•Sistemi audio harman/kardon.
•Perde mbrapa me buton.
•Sedilje me memorie te dera ,ngrohje(fryrje-cfryrje).
•Goma te reja.
•Makina e sapo ardhur nga amerika dhe e sapo targuar. •Te gjitha letrat e paguara per 1 vit.
•Makina esht super full ne modelin e vet.
•Sherbimet te gjitha te sapo bera.
•Cmimi:11.900€ i disk.

  • 067Show phone
  • Fier
  • 9 February 2024
Support Ukraine