Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz E 350

€9,500
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 300000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

E class 350 bussines edition super gjendje
Karburanti: benzin/gaz
Viti fundi 2011
362000 KM ORIGJINALE
Te gjitha sherbimet e sapo bera tani te benzi me fature vaj/filtra motorri + kambio , ferrota te reja para mbrapa
tambure me ajrosje
Goma te reja Pirelli te sapo vendosura
nuk ka nevoje per asgje mund ta kontrolloni ku te deshironi
Letrat e paguara deri ne janar 2024 , kualidimi 2025
Impianti stag me garanci te elton redi me vlere 1500 euro
Sedilje bussines me memorje/fryrje cfryrje Sedilje me ngrohje
sensor parkimi+ kamera mbrapa
attention assist
Navi/cd/Bluetooth/DVD
Marsha ne timon
Timoni gjys kamosh,gjys lekure
Full panoram me hapje te rreshkitshme
Xhami ballor tripleks me nuance lejla
Bagazh hapje mbyllje me buton
Keyless and go (hapet,mbyllet, ndizet me celes ne xhep)
2 televizora mbrapa
Xhama te zi me leje
Stopat e erresuar
Fenere bixeno me levizje sipas rruges
Ne super gjendje motorrike dhe xhenerike
Targe e zgjedhur
Shitet pasi kam blere fouristrade

Cmimi i PAdiskutueshem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 18 January 2024
Support Ukraine