2011' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2011' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos

2011' Mercedes-Benz E 350

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,900
Published 23 September 2023
Updated 23 May 2024
ID: AEUps6

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2011' Mercedes-Benz E 350

🏷 Mercedes-Benz E Class Look AMG
🏷 3.5 Benzin (behet me gaz 100%)
🏷 4 Matic(4X4)
🏷 KAMBIO AUTOMATIKE 7G
🏷 Sistem audio harman/kardon
🏷 SENSORE PARKIMI PARA DHE PAS
🏷 Xhama te zi
🏷 Perde origjinale
🏷 Full panorama
🏷 Tavan i zi
🏷 Kompiuter Bordi
🏷 Komanda ne timon
🏷 Tempomat Shpejtesie
🏷 Klimatronic AC Bizonale
🏷 Pasqyra antiverbuese me ngrohje & palosje
🏷 STOPA LED
🏷 TAPICERI SHUME E PASTER
🏷 Timon me ngrohje
🏷 Sendilje me memorizim nga te 2 anet
🏷 SEDILJE ME FRYRJE ELEKTRIKE ME NGROHJE
🏷 NAVIGATOR CD/DVD PLAYER - AUX-BAGAZHIER
🏷 2 MEMORY CARD SLOT
🏷 SENSOR DRITE
🏷 SENSOR SHIU
🏷 Dogane e paguar
🏷 Cmimi:11000€

Support Ukraine