Report This Ad!
Bookmark This

2011' Mercedes-Benz E 350

€13,700
  • 2011 Mercedes-Benz E 350 in Tirane, Albania
  • 2011 Mercedes-Benz E 350 in Tirane, Albania - 2
  • 2011 Mercedes-Benz E 350 in Tirane, Albania - 3
  • 2011 Mercedes-Benz E 350 in Tirane, Albania - 4
  • 2011 Mercedes-Benz E 350 in Tirane, Albania - 5
Mileage: 170000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: White

SHITET
13.890€
MERCEDES-BENZ AMG LINE E350 4Matic,Benzine+Gaz Me vler 1200€ 2 Muaj qe eshte ven me 3 Vjet Garanci ,Automat 11/2010 ,180mij km ,me dogane te paguar dhe e targuar (letrat deri shtator 2022).Makina eshte ne gjendje perfekte :Abs,Esp,Dual klima,Line Assist,sedilje elektrike+ngrohje+memorie+Fryrje,xhama dhe pasqyra elektrike+palosje,Tavan Xhami Panoramik,drita auto,Bi-Xeno,pilot automat,komanda ne timon,timon elektrik,Marsha F1,Sistem,Navi,Bluetooth Aux+Sensor parkimi,Disqe alumini 18"Goma te reja,2 Celsa.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 19 December 2021