Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz E 350

€13,000
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic

Shitet Mercedes-Benz E Class 350
▪️350 Benzin (behet 100% gas) duke filluar nga 900 euro.
▪️ Viti: 10/2010.
▪️Kambio: Automatik.
▪️4 Matic(4x4)
▪️139.000 kilometra me te drejt kontrolli ku te deshironi dhe te verifikueshme me numer shasie ne sistemin amerikan.
▪️Sediljet lekur shume te pastra dhe pa asnje lloj shenje perdorimi.
▪️Baxha Panoramike.
▪️Bagazhi me buton.
▪️Perde Elektrike.
▪️Busull tek pasqyra.
▪️Sediljet elektrike me ngrohje dhe memorje.
▪️Timoni AMG me levizje elektrike dhe memorje.
▪️Sistem muzike harman/kardon.
▪️Sensora parkimi dhe kamer parkimi 4k.
▪️Parking Assist.
▪️Ambient Light.
▪️Keyless Go(Makina hapet mbyllet me celsin ne xhep), buton Start/Stop.
▪️Makina eshte ne gjendje super te mire ,e gatshme per cdo lloj kontrolli tek mekaniku juaj ose te Mercedes-Benz Albania. Vaj Filtra motori te nderuara, vaj kambjo i nderruar origjinal Benzi.Amortizatoret ne gjendje shume te mire,gomina te reja. Goma 90%te reja. Dogane te paguar gati per targa.
Cmimi: 13.000 euro i diskutueshem nga afer dhe mundesi nderrimi, me nderrim 14.000 euro.

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 2 March 2023
Support Ukraine