2010' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos

2010' Mercedes-Benz E 350

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,900
Published 20 April 2024ID: qfnt2A

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2010' Mercedes-Benz E 350

🇨🇭MERCEDES BENZ E CLASS 350CDI BLUEFFICCIENCY AVANTGARDE 4MATIC🇨🇭Sapo ardhur nga Zvicra me dogan te paguar , gati per targa🇨🇭 Me liber sherbimesh te Mercedes
▪️Motor : 350CDI(2987cc) pa taks luksi (265Hp)
▪️Lenda djegese : Nafte
▪️Viti : 05/2010
▪️Kambio : Automatike
▪️KM: 253.000 KM / (me garanci me liber sherbimesh te Mercedes , mund ta kontrolloni te perfaqesia e Mercedes Benz ) Me kolaudim zvicerian + sherbimet i jane bere vetem te Benzi ne Zvicer
💶CMIMI : 12,900€ (i padiskutueshem)
⤵️Opsionet shtese :
▫️Kambio Automatike / Tiptronic(+/-)
▫️ABS/EPC/AIRBAG
▫️Bluefficiency
▫️4MATIC (4x4)
▫️Auto Hold
▫️Distronic
▫️PRE-SAFE Brake
▫️Attention Assist
▫️Blindspot Assist (sinjalizues parakalimi)
▫️Lane Keep Assist(dridhet timoni kur del nga korsia)
▫️Distance Display
▫️Sedilje elektrike me fryrje + shfryrje + memorizim 1/2/3 + ngrohje /ftohje para + masazh dy sediljet e para
▫️Baxha xhami me hapje
▫️Bluetooth + USB+Radio CD +Aux + Memory Card + Media Interface + Drita Xenon + Drita LED para / mbas
▫️Sensor parkimi (para-mbrapa) +Cruise Control(pilot automatik) + Limitator shpejtesie + Kompjuter Bordi
▫️Timon me levizje elektrike + komanda + marsha + memorizim
▫️Sallon origjinal i zi me qepje shume i paster
▫️Xhama elektrik+ Mbyllje qendrore me pult
▫️Pasqyrat elektrike me palosje
▫️Perde origjinale elektrike mbas
▫️Xhama te zinj para / mbas
▫️Navigator
▫️ Sensor Shiu , dritash , gomash
▫️Kondicioner / Klima me dy zona para mbas
▫️Disqe 17’ origjinal Mercedes me goma te reja Michelin verore
▫️Ganxh mbas me buton
▫️Makina disponon 2 celesa
‼️E Classi eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera (mekanike , estetike , super e shpejt dhe komode i kemi bere dhe past qeramike komplet ) mund ta kontrolloni te servisi juaj i besuar , shoqerohet me foto dhe video ne momentin e blerjes ne Zvicer(i gjeni dhe ne HIGHLIGHTS)‼️Transparenc 100% qe nga momenti blerjes ne koncesionar!
📍NEW LOCATION : Autostrada Tirane-Durres Km 28 Te HOTI PETROL
INSTAGRAM : alpha__auto_

Support Ukraine