Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 350

€12,500
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Mercedes Benz w212 E350 4 Matic 2010 Makina esht ne gjendje perfekte me 194.000 km , shoqerohet dhe me CARFAX ! Ngjyra gri e erret ,xhamat e zinj, Disqe 18 Amg Packet , tavan panoramik,tapiceri e zez shum e paster , tavani i zi , sedilje me ngrohe dhe memorie , sedilje dynamic dhe me masazh , Ambient light ,perde elektrike , keyless , hapet dhe ndizet pa celes ,timon druri me levizje elektrik ,bagazhi me buton , klima , sensor parkimi para dhe pas , kamera parkimi , menu Amg , sistem muzike HARMAN KARDON navigator i madh + bluetooth audio + bagazhier 6cd +memory card , pasqyrat me palosje dhe antiverbim , pult per dyert e garazhit te integruar tek pasqyra , feneret xenon bixenon inteligjent + dritat e gjata ndizen dhe fiken automatikisht , kambio 7G tronic ,gomat e reja Makina esht full , nuk ka nevoj per asnje sherbim! Me dogan te paguar gati per targa . Cmimi 12500€ i diskutushem

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 29 October 2023
Support Ukraine