Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 350

€9,999
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

🏷 Mercedes-Benz E Class AMG LINE nga fabrika
🏷 3.5 Benzin
🏷 4 Matic(4X4)
🏷 KAMBIO AUTOMATIKE 7G
🏷 Sistem audio harman/kardon
🏷 SENSORE PARKIMI PARA DHE PAS
🏷 Xhama te zi
🏷 Perde origjinale
🏷 Full panorama
🏷 Tavan i zi
🏷 Kompiuter Bordi
🏷 Komanda ne timon
🏷 Tempomat Shpejtesie
🏷 Klimatronic AC Bizonale
🏷 Pasqyra antiverbuese me ngrohje & palosje
🏷 STOPA LED
🏷 TAPICERI SHUME E PASTER
🏷 Timon me ngrohje
🏷 Sendilje me memorizim nga te 2 anet
🏷 SEDILJE ME FRYRJE ELEKTRIKE ME NGROHJE
🏷 NAVIGATOR CD/DVD PLAYER - AUX-BAGAZHIER
🏷 2 MEMORY CARD SLOT
🏷 SENSOR DRITE
🏷 SENSOR SHIU
🏷 Pa Dogane
🏷 Cmimi:10000€

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 19 September 2023
Support Ukraine