Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 350

€12,500
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

E CLASS AMG LINE
*2987 pa taks lluksi.
*Disqe R19.
*279.745 Km Te Certifikuar me liber sherbimesh
*Marshet Tek Timoni +-M/S/C 7+1.
*Vaj filtra motorri dhe kambio te ndrruar
*Tapiceri Lekur me Sendilje me ngrohje dinamike fryrje cfryrje dhe masazh.
*Tavan i zi me Baxha panoramike.
*Sistemi Muzikes Harman Kardon Logic 7 Super Qualitet.
*Sensor Parkimi Para Mbrapa MB,Fener Xenon *Bixenon qe kthehen sipas Kthesave dhe me larje funksionale.
*Pilot Automatik.
*Navigator me Hartat e Shqipris.
*Bluetooth Audio lidhet me Telefon ,Karikator Disqesh,AUX,SD Card.
*Pasqyrat me mbyllje dhe Fotokromatike.
12.500€
Me 2çelsa
Letra te paguara

  • 068Show phone
  • Durres
  • 13 September 2023
Support Ukraine