Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 350

€13,300
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes Benz E-Class 350 W212
- AMG Line Package
- 3.5 Benzin / 100% me gaz LPG ROMANO me Garanci
- Automatik 7G tronic
- Marshe F1 ne timon
- Tavan Panoramik
- Viti 2010
- KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep)
- Start-Stop (ndezje-fikje pa perdorur celsin)
- Hapje dhe mbyllje e bagazhit me buton
- Ambient Light
- Media Entertaiment / AUX / Bluetooth
- Komanda ne timon
- Sedilje parkimi
- Sensore dritash / Shiu
- Klima dixhitale
- Sistem audio Harman Kardon
- Navi, Bluetooth,AUX, MP3, DVD, Memory Card
- Timoni me levizje + Memorie
- Sendilet elektrike me memorie, me ngrohje dhe me fryrje/cfryrje.
- Perde origjinale me hapje-mbyllje elektrike
- Fenere BiXeon Led
- Disqe 18 Amg origjinal me goma 99%
- Xhamat te zinj me leje 5 vjet
- Dokumenta te paguara per 1 Vit , Siguracion per jashte vendit
Sherbimet te gjitha te sapo bera / Vaj filtro ferota tamburo
-Cmimi i diskutushem vetem shitet !
GJENDJA E MAKINES PERFEKTE 10/10

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 25 January 2024
Support Ukraine