Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 350

€8,900
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz E 350 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes Benz E-Class 350
-AMG Styling Package
- Benzin (behet 100% me gaz)
- 201.000 KM ( me garanci )
- 4MATIC (4X4)
- Automatik 7G tronic
- Marshe F1 ne timon
- Tavan xhami Panorama-me rreshqitje nga lart
- Viti 2010
- Airmatic (Suspensioni ulet dhe ngrihet sipas deshires ose terrenit) Comfort, Sport
- KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep
- Hapje dhe mbyllje e bagazhit me buton
- Interiori Business Design ngjyr bezhe e veqante
- Interior light
- Timon AMG
- Komanda ne timon
- Sensore parkimi para mbrapa
- Kamera parkimi
- Sensore dritash / Shiu
- Klima dixhitale
- Sistem audio Harman Kardon
- Navi, Bluetooth , AUX, MP3, DVD, Memory Card
- Easy entry
-/// AMG LINE
-DISJET 18 /// AMG GOMAT E REJA
- Timoni me levizje + Memorie + Ngrohje
- Sendilet me ngrohje-ftohje
- Sendilet Dinamike ( fryrje+ cfryrje + masazh
- Fenere BiXeon Led
- Xhamat te zinj-para mbrapa me leje 5 vite
- Letrat e prera deri ne Gusht 2024
-Cmimi 8900€ ‼️CASH I DISKUTUSHEM

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 24 December 2023
Support Ukraine