Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 350

€10,500
6 photos
Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike , estetike dhe motorrike. Te gjitha sherbimet e sapo bera . Tapiceri shume e paster
Kamer parkingu
Baxha xhami
Ekran i Madh
Sendiljet elekrike + Memorie tek dyert para
Sendiljet me ngrohje
Drita Led
Klima Bizonale
Impianti i gazit i sapo montuar me 5 vite garanci
Makina eshte e sapo ardhur nga USA
Dogana e paguar gati per targa
Gati per cdo prove
Cmimi pak i diskutushem

  • 069Show phone
  • Fier
  • 10 February 2023
Support Ukraine