Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz E 350

€13,500
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Mercedes-Benz E350 CDI,AVANTGARDE,EURO 5,model Amg Line Fabrike,viti 2009,kambio automatike,marsha ne timon F1,sallon lekure,sedilje elektrike,sedilje me ngrohje,perde origjinale,pasqyra elektrike,sensor parkimi origjinal para mbrapa,baxha xhami,tavan i zi Alcantara,disqe Amg,goma te reja,pasqyra me ajrosje,Limitor shpejtesie,km 234000 origjinale,hapje mbyllje me pult,2 celesa,kondicioner me dy zona,fenere me lupa,drita kseno bikseno,xhama elektrik,etj..Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike xhenerrike dhe estetike.Makina eshte e sapoerdhur nga Gjermania dhe eshte me Dogane te Paguar.Cmimi 13500 Euro.I diskutueshem.

Support Ukraine